TEPOVANIE

Profesionálne strojové tepovanie kobercov, sedacích súprav, stoličiek, kresiel, taburetiek a kožených sedačiek. Pri tepovaní využívame ručné strojové extraktory Ghibili , Bohman spolu s profesionálnou chémiou od Cleamen, Alfa Clasic

TEPOVANIE KOBERCOV

Tepovanie a čistenie kobercov je vhodné nie len na odstránenie nečistôť z kancelárskych kobercov, kobercov v domácnosti, ale dodáva aj svieži vzhľad, vôňu a predlžuje tak ich životnosť. Pre ešte dôkladnejšie uvolnenie nečistôť ponúkame extrakčné čistenie s použitím jednokotúčového podlahového automatu. Tepovanie kobercov Bratislava a okolie vykonávame aj počas víkendov.

 

TEPOVANIE SEDAČIEK A MATRACOV

Na tepovanie sedačiek a tepovanie matracov využívame rovnakú technológiu ako pri tepovaní kobercov. Rozdiel je pri prvotnom uvoľnení nečistôť, ktoré sa najskôr ručne odrstraňujú za pomoci jemnej kefky. Neskôr sa čistia za pomoci extraktora (tepovača). Čistenie sedačiek, kancelárskych stoličiek a iného čaluneného nábytku vám odstráni z nábytku nie len nečistoty, ale aj alergény, roztoče, špinu, mastnotu a zápach. Hĺbkové čistenie matracov a sedacích súprav tým, že sa pod povrchom tkaniny ukladá telesný maz, roztoče a iné baktérie je odporúčané pravidelné čistenie. Tepovanie sedačiek Bratislava a čistenie matracov Bratislava vykonávame aj počas víkendov.

 

ČISTENIE KOŽENÝCH SEDAČIEK

Čistenie kožených sedačiek, kresiel a stoličiek vykonávame za pomoci profesionálnych čistiacich prípravkov. Ich úlohou je čistenie a následná impregnácia koženého nábytku, ktorú vykonávame ručne a klademie vysoký dôraz na detail a predchádzanie akéhokoľvek poškodenia. Čistenie a impregnácia koženého nábytku tak prinesie nie len odstránenie nečistôt, ale aj vyživenie a predĺženie životnosti kožených materiálov, dodanie lesku a sviežej vône. Čistenie kožených sedačiek Bratislava a okolie vykonávame aj počas víkendov.

 

POSTUP TEPOVANIA

Čistiaci extrakt vstrekujeme pod tlakom a následne odsávame spolu s uvoľnenou nečistotou, následkom tohto procesu sa odstránia alergény, roztoče, špina, mastnota i zápach. V prípade potreby predchádzajúci postup opakujeme do požadovaného výsledku.

 

DOBA SCHNUTIA

   Koberce 2 - 8 hodín
   Sedačky a čalúnený nábytok 3 - 10 hodín
   Matrace 3 - 12 hodín

Zbavte sa nakupovania
zásobovanie chémiou

Cena vždy zahŕňa:

  • Samotné Tepovanie

  • Doprava v rámci Trnavy

  • Profesionálne čistiace prostriedky a pomôcky

  • Poistenie zodpovednosti

Užitočné odkazy

Upratovacie služby v Trnave a celom Západnom Slovensku. Našou filozofiou je zabezpečenie kompletných služieb spojených s čistením a upratovaním. Špecializujeme sa na po-stavebné(kolaudačné) čistenie objektov a predaj profesionálnej chémie a pomôcok

© 2019 created Andrej Šemrinec for Upratovanienamieru,s.r.o.

Vyhradené všetky autorské práva