top of page

Starostlivosť O Bazény


Bazénová chémia

Mať bazén je veľká radosť, ale nechýbajú ani starosti. Čistá a nezávadná voda je pre každý bazén nevyhnutnosťou, aby nedochádzalo k žiadnym nepríjemnostiam pri osviežovaní a kúpaní sa.

Bazénová chémia vám pomôže ku kvalitnej vode po celý rok. Bazénová filtrácia vody slúži predovšetkým k odstráneniu mechanických nečistôt, ale ešte stále musíte počítať s tým, že sa vo vode vášho bazéna vytvára ideálne prostredie pre rôzne riasy a mikroorganizmy.Firma Marimex dodáva rôzne chémie na úpravu vody pre Vašu spokojnosť.

Kompletná ponuka prípravkov z osvedčenej bazénovej chémie radu Aquamar. Tá prináša to najlepšie, čo možno na trhu s chémiou nájsť. Zahŕňa mnoho prípravkov pre prvotné ošetrenie vody, cez jej úpravu až po prípravu na zimu. Nájdete tu tiež novinky, ktoré sme pre vás na tento rok pripravili.

Prečo bazénová chémia Aquamar od Marimexu

Aquamar patrí medzi najúčinnejšiu bazénovú chémiu.Má vyvážený pomer aktívnych látok a chlóru.Je bezpečná a šetrná pre vás aj bazén.


https://www.marimex.cz/?utm_source=5a096f34dfcfd&utm_medium=affiliate&utm_campaign=dgt&a_aid=5a096f34dfcfd&a_bid=14a89649

7 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page