top of page

Čistenie Vysokotlakovým čističom

Čistenie fasád 

Čistenie fasád, ako ho robíme my, zaručuje 100% odstránenie organických nečistôt a parazitov fungicídnym prostriedkom. Riasy, machy a plesne – s tým všetkým je jednoducho koniec.

Pomocou moderných technológií dokážeme vyčistiť akýkoľvek typ fasády a materiálu, či ide o bežný zateplený bytový dom, betón, drevo alebo historickú fasádu.

Nemáme žiadne limity ohľadne výšky domu. Pracujeme pomocou vysokozdvižných plošín. Nepoužívame lešenie a nebudeme vám do fasády vŕtať! Fasády čistíme za bežnej prevádzky, bez obmedzení.

Poznáte to? Zelené, sivé fľaky, riasy a plesne na fasáde vášho domu. Brr… váš dom vyzerá oproti ostatným hrozne, každý deň na na to musíte pozerať. Ako sa to stalo, veď fasádu máme novú iba pár rokov.

Nemusíte sa trápiť znečistenou fasádou. Upresníme vám skutočné dôvody špiny na fasáde a zbavíme vás ich na dlhú dobu.

Pamätáte sa ešte, keď bola fasáda vášho domu nová? Vrátime vám ten pocit.

Výškové čistenie - strechy, odkvapy a ťažko prístupné miesta

Čistíme akékoľvek výrazné znečistenie. Nánosy v rohoch strechy aj na celom strešnom povrchu, mach, lístie, prach, zelený porast

Tiež vyčistíme upchaté odkvapy a zvody, ktoré zvyšujú zaťaženie strechy. Machové porasty zadržujú vodu a zaťažujú strešnú konštrukciu, rastliny a pleseň predstavujú riziko aj pre fasádu a dlažbu okolo domu.

Výškovú techniku ​​si požičiavame od zmluvných partnerov za najlepšie ceny, máte tým u nás záruku najlepších cien výškového čistenia na trhu.

Umývanie dlažby 

Nemusíte disponovať personálom ani čistiacimi prostriedkami. A ak chcete mať dobre vyčistenú podlahu v blížiacom sa termíne, nepodliehajte panike.

Vykonávame rýchle umývanie špinavé dlažby horúcovodnom vysokotlakovým strojovým čistením. Takže naozaj bez ručného vytieranie.

Tryskou a horúcou vodou prejdeme akýkoľvek povrch, odstránime burinu a čistá dlažba sa ukáže hneď na prvýkrát. Či už je na nej prírodné či umelý kameň, drevo, betón, zámková dlažba alebo aj moderné vonkajšia PVC podlaha.

strecha.jpg
Objavte_čistotu.png
bottom of page